Jdi na obsah Jdi na menu
 


3D Clone Wars

22. 12. 2007

Obrazek

http://www.starwars.com/video/view/000478.html

Nejedná se o první případ, kdy se svět Star Wars dostal na televizní obrazovky, již v 80. letech se na obrazovkách objevil příběh domorodých obyvatel lesů planety Endor Ewoků. V nedávné době se na dětské stanici Cartoon Network vysílala animovaná 2D verze Star Wars: The Clone Wars a nyní se chylí ke konci výroba 3D verze The Clone Wars, která má být určena dospělejšímu publiku.

Napadlo Vás někdy, že ačkoliv byl Anakin Skywalker rytířem Jedi déle než pět měsíců, nezvolil si po tu dobu žádného padawana? Nuže, po včerejší zprávě na oficiální stránce Star Wars je tato záhada vyřešena.

Ve spojitosti s každoroční celosvětovou kampaní Lucasfilmu na propagaci nových hraček a sběratelských předmětů (Toy Fair) byly odhaleny i předměty vztahující se k připravovanému televiznímu animovanému seriálu The Clone Wars. Vedle dobře známých postaviček jako například Obi-Wan či Yoda se objevila i dosud jen málo známá padawanka Ahsoka.

Mladá padawanka Ahsoka Tano, v souvislosti s The Clone Wars již dříve zmíněná Georgem Lucasem, nyní dostala svého mistra, kterým není nikdo jiný než Anakin Skywalker. Ahsoka náleží k druhu Togruta (podobně jako Shaak Ti či - pro znalce comicsů - Raana Tey) a podobně jako její nový mistr Anakin oplývá dovednostmi při boji světelným mečem a pilotování.

A navíc nás v září 08 čeká celovečerní film, který celý seriál uvede!

    ObrazekObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Omlouvám se

(Admin, 9. 6. 2008 18:07)

Omlouvám se, tato informace byla přidána jako čestvá novinka a jaksi jsem zapoměl ji z webu stáhnout. Už jsem to napravil.

UKRADENO z www.cswu.cz

(Darth Paulus, 9. 6. 2008 14:01)

Důrazně Vás upozorňuji, že celé odstavce textu z obsahu této stránky byly bez dovolení převzaty ze stránky http://www.cswu.cz. Autorská práva k tomuto textu patří pouze mě a Czech Star Wars Universe. Jsem nucen Vás požádat o odstranění informací, které Vám nepatří a upozornit Vás, že plagiátortsví může být předmětem trestního řízení.